Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У гарному посуді та їжа смачніша.
Не відмовляйте собі в цьому задоволенні, радуйте себе оригінальним кухонним приладдям.
Сирна дошка - це саме той елемент, за допомогою якого можна ефектно подати благородні сири та інші закуски під час вечері або прийому гостей.
Розмір дошки 36х24 см
Товщина 1.7 см
В комплекті 2 ножа
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість ярусів | 1 |
| Колір | Бежевий |
| Кришка | Немає |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 17 мм |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 387 ₴



